Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Зона Б-5
ул. Партений Нишавски
470 €
919.24 лв.

(8.39 €, 16.41 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:04 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 55 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
8-ми от 16
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

КАНТОРА ЛАЗАРОВ има удоволствието да Ви предложи под наем обзаведен едностаен апартамент в монолитна жилищна сграда, находяща се в Зона Б-5 на ул. 'Партений Нишавски'.
Жилището е ситуирано на осми етаж с квадратура от 56,00 кв.м. Разпределението е следното; входно антре, дневна със спаслня, отделно кухня с трапезария, баня с тоалетна и панорамна тераса с гледка към планина 'Витоша'. Апартаментът се предлага обзаведен с всички необходими уреди: хладилник, печка, пералня, микровълнова печка, абсорбатор и телевизор. Имотът е в близост до метростанция Опълченска, MALL SOFIA, парк 'Възраждане', магазини, училище, детски градини, офиси и спирки на градски транспорт. Входът е с контролиран достъп с чип. Ниски консумативни разходи. Отоплението е на ТЕЦ. Сам човек непушач и без домашни любимци. Агенцията разполага с ключ.

Тел. 0877740072
Христо Тишинов
Особености
Обзаведен
Асансьор
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0877740072
Брокер:
Hristo Tishinov
0877740072
Офис: Банкя
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
КАНТОРА ЛАЗАРОВ
0885510449
КАНТОРА ЛАЗАРОВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
k_lazarov.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул Патриарх Евтимий 53 вх. А ап. 6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Зона Б-5
ул. Партений Нишавски
Обява: 2b177858024252298

470 €
919.24 лв.
История на цената
(8.39 €, 16.41 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Зона Б-5, ул. Партений Нишавски

Виж още наеми от София или още Едностайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Зона Б-5 Наеми на Едностайни апартаменти