Дава под Наем 1-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
300 €
586.75 лв.

(8.11 €, 15.86 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:30 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 82 пъти.
Площ:
37 m2
Етаж:
3-ти от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Едностаен апартамент в гр. Св Влас.

Намира се в непосредствена близост до хранителен магазин, автобусна спирка, заведение, развлечения и на 400м от плажната ивица.

Ситуиран е на 3-ти жилищен етаж от общо 8 с асансьор.

Имота разполага с жилищна площ 37 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, баня с тоалетна, хол с бокс кухня.

Жилището се предлага напълно обзаведено.

Посочената наемна цена е за ДЪЛГОСРОЧНО наемане, като може да се отдава за КРАТКОСРОЧНО.

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2223297
Особености
Асансьор
Обзаведен
Климатик
За контакт:
0878908556
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК
0878908556
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
titanrent.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к Славейков бл. 110
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 2b177796984949255

300 €
586.75 лв.
История на цената
(8.11 €, 15.86 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас

Виж още наеми от гр. Свети Влас или още Едностайни Апартаменти в гр. Свети Влас, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в област Бургас Наеми в гр. Свети Влас Наеми на Едностайни апартаменти