Дава под Наем 1-СТАЕН
област Пловдив, гр. Карлово
220 €
430.28 лв.

(4.4 €, 8.61 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 17:52 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 175 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

Отдаваме под наем гарсониера с площ от 50 кв.м. Жилището се намира на трети жилищен етаж в град Карлово в квартал ,,Военно градче' срещу детската градина. Състои се от хол с усвоена тераса в кухня, баня с тоалетна и детска стая. Разполага с два климатика за отопление, пералня и детско обзавеждане,а в хола с разтегателен диван, маса и модулна секция.
Особености
Обзаведен
За контакт:
0897670037

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВАНЯ
0888497881
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВАНЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
imotivanya.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Пазарна 5, гр. Карлово
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
област Пловдив, гр. Карлово
Обява: 2b167916173590607

220 €
430.28 лв.
История на цената
(4.4 €, 8.61 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, гр. Карлово

Виж още наеми от гр. Карлово или още Едностайни Апартаменти в гр. Карлово, Пловдив
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в област Пловдив Наеми в гр. Карлово Наеми на Едностайни апартаменти