Продава БАНКОВ ОФИС
град София, Дървеница
789 000 €
1 543 149.87 лв.

(1 480 €, 2 894.63 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:55 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 133 пъти.
Площ:
533 m2
Етаж:
Партер от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2000 г.

Описание на имота:

Банка ДСК продава банков офис с отпаднала необходимост в гр.София, ж.к. 'Дървеница', в подблоковото пространство на вход 'Б' на блок 18А.
Застроената площ е 533,43 кв.м., като офисът се състои от два кабинета, три стаи, компютърен сървър, банков салон, санитарни възли, архивно и складови помещения, заедно с припадащите се 9,526% идеални части от общите части на сградата и толкова идеални части от правото на строеж върху мястото.
Обявената цена е индикативна, като окончателната ще бъде определена след проведена процедура за избор на купувач, която ще се проведе през месец юни 2026 г.

Не се дължи комисион!
За огледи и повече информация - Калина Николова /0889 40 20 26

Особености
Тухла
За контакт:
028010053
Брокер:
Калина Николова
02/80 10 053
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Банка:
БАНКА ДСК-ДИРЕКЦИЯ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
02
БАНКА ДСК-ДИРЕКЦИЯ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
dsk_imoti.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул.Витоша 15
http://www.dskbank.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава БАНКОВ ОФИС
град София, Дървеница
Обява: 1t177849333058867

789 000 €
1 543 149.87 лв.
История на цената
(1 480 €, 2 894.63 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дървеница

Виж още имоти от София или още Бизнес имоти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Дървеница Бизнес имоти