Компания за недвижими имоти 'Купи в България' има удоволствието ексклузивно да Ви представи производствена фабрика с разгъната застроена площ (РЗП) от 3118 кв.м, разположена в просторен парцел с площ от 8473 кв.м. Имотът е стратегически проектиран и е изключително подходящ за индустриална дейност, логистика и производство, като се намира на главен път с отличен достъп в гр.Нови пазар.
Фабриката разполага с два отделни входа, подходящи за тежкотоварни автомобили, което осигурява ефективна организация на транспортния поток и удобство при товаро-разтоварни дейности.
Сградата включва:
големи производствени зали с възможност за разнообразни дейности
обособени офис помещения
функционално разпределение и добра вътрешна логистика
нова вентилационна система
Големият парцел предоставя възможност за допълнително разширение, изграждане на складови площи или обособяване на паркинг.
Имотът е отличен избор за производствена база, складово-логистичен център или комбинирана индустриална дейност.
С удоволствие Ви информираме, че в случай че разглеждате възможността за банков кредит, ние разполагаме с екип от лицензирани кредитни консултанти, които са готови да Ви предоставят безплатна консултация. Те ще Ви помогнат да разберете вашите опции за финансиране и да изберете най-подходящото решение според Вашите нужди и възможности.
За повече информация, свържете се с нас на посочените телефони. ID 36129






