Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
180 000 €
352 049.40 лв.,, Продава ФАБРИКА/ЗАВОД, област Силистра, гр. Дулово
Площ: 235 кв.м, Частно лице, Тухла, Въведен в експлоатация ,
Продава ФАБРИКА/ЗАВОД
област Силистра, гр. Дулово
Виж карта
180 000 €
352 049.40 лв.
(766 €, 1 498.17 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:32 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена
75
пъти.
Площ:
235 m
2
и блокирай Агенцията
15:42 ч., 21.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
15:42 ч., 21.05.2026
Описание на имота:
Продава се имот с възможност за закупуване и на шивашкото оборудване. За повече инф. 0888707052
Особености
Тухла
За контакт:
0888707052
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Силистра, гр. Дулово
Обява: 1t173357486594327
180 000 €
352 049.40 лв.
История на цената
(766 €, 1 498.17 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0888707052
Продава БИЗНЕС ИМОТ
7 000 €
13 690.81 лв.
(1000 кв.м)
област Силистра гр. Дулово
Продава БИЗНЕС ИМОТ
1 650 000 €
3 227 119.50 лв.
(30000 кв.м)
област Силистра с. Полковник Ламбриново
Продава БИЗНЕС ИМОТ
Цена при запитване
(5200 кв.м)
област Силистра с. Окорш
Продава БИЗНЕС ИМОТ
Цена при запитване
(7500 кв.м)
област Силистра гр. Тутракан
Продава БИЗНЕС ИМОТ
750 000 €
1 466 872.50 лв.
(7800 кв.м)
област Силистра с. Белица
Продава БИЗНЕС ИМОТ
8 400 000 €
16 428 972.00 лв.
(5000 кв.м)
област Силистра с. Паисиево
Продава БИЗНЕС ИМОТ
650 000 €
1 271 289.50 лв.
(1720 кв.м)
област Силистра с. Калипетрово
Продава БИЗНЕС ИМОТ
278 200 €
544 111.91 лв.
(55500 кв.м)
област Силистра с. Кайнарджа
Продажби
област Силистра
гр. Дулово
Бизнес имоти
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: