Продава ПАРЦЕЛ
област Кюстендил, с. Крайници
66 000 €
129 084.78 лв.

(15 €, 29.34 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 19:05 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
4400 m2
Регулация:
НЕ

Описание на имота:

Агенция за Недвижими Имоти Positive Trade продава поземлен имот с площ от 4400м2 в с.Крайници общ.Дупница.Разположен е в края на селото, район с чиста панорамна гледка.Имота е с голямо лице на път ,до ток до вода,до РЕГУЛАЦИЯ.Подходящ,както за жилищно строителство,така и за паркинг,складова или производствена база и др.Цена 66хил.евро 0889991841
За контакт:
0889991841

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПОЗИТИВ ТРЕЙД ЕООД
0889991841
ПОЗИТИВ ТРЕЙД ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
positivetrade.imot.bg
Адрес:
област Кюстендил, гр. Дупница, Дупница,Кюстендил,Сапарева баня
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област Кюстендил, с. Крайници
Обява: 1r177929312006706

66 000 €
129 084.78 лв.
(15 €, 29.34 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Кюстендил, с. Крайници

Виж още имоти от с. Крайници или още Парцели в с. Крайници, Кюстендил
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Кюстендил с. Крайници Парцели