Продава ПАРЦЕЛ
област Бургас, гр. Приморско
86 000 €
168 201.38 лв.

(4 €, 7.82 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:55 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 13 пъти.
Площ:
21500 m2
Регулация:
НЕ
Ток:
НЕ
Вода:
НЕ

Описание на имота:

Ние от ЕЛ ЕКС Пропърти Ви представяме имот, който носи усещане за свобода, простор и истинска връзка с природата - земеделска земя с площ 21 500 кв.м, разположена в района на гр. Приморско, едно от най-красивите и чисти места по Южното Черноморие.

Приморско е място, където морето, зеленината и спокойствието се преплитат.
Районът е известен със своите просторни плажове, природни резервати, чист въздух и усещане за лекота.
Тук природата е навсякъде около Вас - тиха, хармонична и вдъхновяваща.

Имотът предлага голямо пространство и множество възможности.
Подходящ е за земеделие, инвестиция, бъдещо развитие или проект, който изисква мащаб и спокойна среда.
Голямата площ позволява различни концепции според нуждите на бъдещия собственик.

🏡 Характеристики на имота
Площ: 21 500 кв.м

✔️ Подходящ за дългосрочна инвестиция
✔️ Отличен избор за хора, търсещи пространство и потенциал

⭐ Предимства на района - гр. Приморско
🌊 Близост до едни от най-красивите плажове
🌿 Чист въздух и природни зони
🚗 Добра свързаност с Южното Черноморие
📈 Район с устойчив интерес и потенциал за развитие

📞 За повече информация и огледи - цитирайте код: 11048131
За контакт:
0877448142
Агенция:
ЕЛ ЕКС ПРОПЪРТИ
0894704519
В imot.bg от 2026 г.
lxproperty.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к. 'Славейков' бл. 78 вх.Б,208713833
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област Бургас, гр. Приморско
Обява: 1r177927095351549

86 000 €
168 201.38 лв.
История на цената
(4 €, 7.82 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Приморско

Виж още имоти от гр. Приморско или още Парцели в гр. Приморско, Бургас
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Бургас гр. Приморско Парцели