Продава ПАРЦЕЛ
град София, с. Подгумер
178 800 €
349 702.40 лв.

(160 €, 312.93 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:59 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
1118 m2
Регулация:
НЕ
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

ТЕРРА ЕСТЕЙТ предлага чудесен имот за жилищно строителство! Имотът граничи с асфалтов път и новопостроени фамилни къщи. Уникална панорама, чист въздух и целогодишен достъп! За информация и огледи: Димитър Казачки 0877309550
Особености
За жил.строителство
За контакт:
0877555128
Агенция:
ТЕРРА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0877555128 и 0877309550
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
terra.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Триадица 5Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
град София, с. Подгумер
Обява: 1r177918839754507

178 800 €
349 702.40 лв.
(160 €, 312.93 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, с. Подгумер

Виж още имоти от София или още Парцели в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София с. Подгумер Парцели