Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
39 990 €
78 213.64 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Русе, с. Ряхово
Площ: 1185 кв.м, Агенция, Регулация: ДА, Ток: ДА, Вода: ДА,
Продава ПАРЦЕЛ
област Русе, с. Ряхово
Виж карта
39 990 €
78 213.64 лв.
(34 €, 66.50 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 11:44 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена
53
пъти.
Площ:
1185 m
2
и блокирай Агенцията
05:41 ч., 24.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
05:41 ч., 24.05.2026
Описание на имота:
Предлагам за продажба дворно място в с.Ряхово,област Русе.Площта на имота е 1185кв.м , в близост до река Дунав.Изчистен,равен терен.Изграден е фундамент за ограда,нова водопроводна шахта,ток.
За информация и огледи 0988 971 753
За контакт:
0888339126
Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АТЛАС - РУСЕ
0888339126
В imot.bg
от 2017 г.
atlas-ruse.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул.Хан Аспарух 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Русе, с. Ряхово
Обява: 1r177918028806598
39 990 €
78 213.64 лв.
(34 €, 66.50 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0888339126
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
АТЛАС - РУСЕ
област Русе, гр. Русе, ул.Хан Аспарух 3
В imot.bg
от 2017 г.
Продава ПАРЦЕЛ
19 000 €
37 160.77 лв.
(1181 кв.м)
област Русе с. Ряхово
Продава ПАРЦЕЛ
231 536 €
452 845.05 лв.
(7984 кв.м)
област Русе с. Ряхово
Продава ПАРЦЕЛ
15 000 €
29 337.45 лв.
(609 кв.м)
област Русе с. Ряхово
Продава ПАРЦЕЛ
100 978 €
197 495.80 лв.
(3482 кв.м)
област Русе с. Ряхово
Още обяви в imot.bg от АТЛАС - РУСЕ
Виж всички
Продава КЪЩА
16 000 €
31 293.28 лв.
(100 кв.м)
област Русе с. Церовец
Продажби
област Русе
с. Ряхово
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: