Продава ПАРЦЕЛ
област Хасково, с. Радиево
43 000 €
84 100.69 лв.

(43 €, 84.10 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:35 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 23 пъти.
Площ:
1000 m2
Регулация:
ДА
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба УПИ с готов проект и разрешение за строеж в с. Радиево, общ. Димитровград 🔑🌿

💎 Отлична възможност за бързо стартиране на строителство без излишно чакане и административни процедури!

📐 Площ на парцела: 1000 кв.м.

📋 Имотът се продава с:
⚡ ток
💧 вода
🚰 канализация
🛣️ удобен достъп
📑 одобрен архитектурен проект
🏗️ издадено разрешение за строеж
🎨 готови визуализации на модерна едноетажна къща

🏠 Проектът е за модерна едноетажна къща около 200 кв.м. със:
🛋️ просторна дневна с кухня и трапезария
🛏️ 3 спални
🚿 2 бани
🌿 голяма веранда
🪟 панорамни прозорци
✨ модерна фасада с камък и дърво

🏦 СЪДЕЙСТВИЕ ЗА ИПОТЕЧЕН И ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ ПРИ НАЙ-ИЗГОДНИ УСЛОВИЯ
🟢 Цена: 43 000 EUR 💶

📞 За повече информация и огледи се обадете още днес и направете първата крачка към своя нов дом!
👩‍💼 Жаклин Стоянова 0892 00 65 63
👩‍💼 Красимира Атанасова 0887 601 625
🏡 KIER HOMES няма по-уютна дума от ВКЪЩИ 💛

Особености
За жил.строителство
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0892006563
Агенция:
КИЕР ХОУМС
0887601625
КИЕР ХОУМС logo
В imot.bg от 2024 г.
kierhomesagency.imot.bg
Адрес:
област Хасково, гр. Димитровград, бул.Трети Март 2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област Хасково, с. Радиево
Обява: 1r177911130088485

43 000 €
84 100.69 лв.
История на цената
(43 €, 84.10 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Хасково, с. Радиево

Виж още имоти от с. Радиево или още Парцели в с. Радиево, Хасково
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Хасково с. Радиево Парцели