Продава ПАРЦЕЛ
град Пловдив, Прослав
Прослав
136 062 €
266 114.14 лв.

(18 €, 35.20 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:00 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 41 пъти.
Площ:
7559 m2
Регулация:
НЕ
Ток:
ДА
Вода:
НЕ

Описание на имота:

Next Step недвижими имоти ви представя ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ С ПОТЕНЦИАЛ В РАЙОН ПРОСЛАВ - 7559 КВ.М.

Предлагаме за продажба земеделски имот с отлична перспектива за бъдещо развитие, разположен в м. Прослав, гр. Пловдив - район с активно разширяване, ново строителство и засилен инвеститорски интерес.

Имотът е с площ от 7559 кв.м. (лице: 65м., дълбочина: 116м.) , категория 4, НТП - лозе, с удобен достъп и правилна форма, подходяща за различни инвестиционни проекти. Локацията предлага бърза връзка с градската инфраструктура, като в близост има изградени комуникации и развиваща се среда.

✔ лесен достъп до основни пътни артерии

✔ подходящ както за бизнес, така и за инвестиция с висока добавена стойност

Имотите в района на Прослав се развиват динамично, което прави този парцел отлична възможност за инвеститори и предприемачи, търсещи сигурен актив с потенциал за бъдещо поскъпване.

За повече информация и запазване на час за оглед оглед, моля обадете се на посочения в обявата телефон и цитирайте код 2332
За контакт:
0877775544
Агенция:
НЕКСТ СТЕП РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0877775544
НЕКСТ СТЕП РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2025 г.
nextstepplovdiv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Бул. 'Христо Ботев' 92
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
град Пловдив, Прослав
Прослав
Обява: 1r177909481592851

136 062 €
266 114.14 лв.
История на цената
(18 €, 35.20 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Прослав, Прослав

Виж още имоти от Пловдив или още Парцели в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Прослав Парцели