Продава ПАРЦЕЛ
град Стара Загора, Индустриална зона - запад
368 830 €
721 368.78 лв.

(35 €, 68.45 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 9:50 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 38 пъти.
Площ:
10538 m2

Описание на имота:

ТОП ИНВЕСТИЦИЯ! Земя в Индустриална зона Стара Загора
Представяме Ви отлична възможност за инвестиция в бързоразвиващ се район на гр. Стара Загора кв. Индустриален, местност Джената !
Имот с ключова локация и сериозен потенциал за развитие подходящ както за земеделска дейност, така и за дългосрочна инвестиция с възможност за промяна на предназначението.
Локация: гр. Стара Загора, кв. Индустриален, м. Джената
Площ: 10 538 кв.м.
Категория: 4-та категория
Начин на трайно ползване: нива
✅ Район с активно развитие
✅ Отличен достъп
✅ Подходящ за инвестиция с висока възвръщаемост
✅ Голяма площ възможности за различни проекти
Цена: 35 евро/кв.м.
Обща цена: 368 830 евро
⚡ Не изпускайте тази възможност! Инвестирайте разумно още днес!
За повече информация и огледи:
Ивелина Кабакова, Консултант недвижими имоти ЕРА ДОМ Стара Загора
Телефон: 0879370824
За контакт:
0879370824
Агенция:
ЕРА ДОМ
0885204549
ЕРА ДОМ logo
В imot.bg от 2025 г.
eradom.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, УЛ. Д-Р ТОДОР СТОЯНОВИЧ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
град Стара Загора, Индустриална зона - запад
Обява: 1r177908703212640

368 830 €
721 368.78 лв.
История на цената
(35 €, 68.45 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Индустриална зона - запад

Виж още имоти от Стара Загора или още Парцели в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Индустриална зона - запад Парцели