Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
14 000 €
27 381.62 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Ловеч, с. Батулци
Площ: 700 кв.м, Частно лице, Регулация: ДА, Ток: ДА, Вода: ДА,
Продава ПАРЦЕЛ
област Ловеч, с. Батулци
Виж карта
14 000 €
27 381.62 лв.
(20 €, 39.12 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:21 на 17 май, 2026 год.
Обявата е посетена
47
пъти.
Площ:
700 m
2
и блокирай Агенцията
10:31 ч., 23.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
10:31 ч., 23.05.2026
Описание на имота:
Продава Упи 700кв. - НА 10 метра от главната улица на асфалтова улица-Ток Вик(ЧИСТО нов водопровод)ШАХТА С ВОДОМЕР ИМА И Бунар(кладенец) ИМА ВОДА ОГРАДЕН ИМОТ ЗА СТРОЕЖ-ИМА ЗАСАДЕНИ ПОПСКИ МАЛКИ КРУШИ-3 ГОДИШНИ
За контакт:
0878747081
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Ловеч, с. Батулци
Обява: 1r177900247746355
14 000 €
27 381.62 лв.
История на цената
(20 €, 39.12 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
0878747081
Продава ПАРЦЕЛ
8 000 €
15 646.64 лв.
(1000 кв.м)
област Ловеч с. Батулци
Продава ПАРЦЕЛ
660 000 €
1 290 847.80 лв.
(74198 кв.м)
област Ловеч гр. Априлци
Продава ПАРЦЕЛ
21 800 €
42 637.09 лв.
(2180 кв.м)
област Ловеч с. Чифлик
Продава ПАРЦЕЛ
160 000 €
312 932.80 лв.
(4860 кв.м)
област Ловеч гр. Троян
Продава ПАРЦЕЛ
18 500 €
36 182.86 лв.
(1170 кв.м)
област Ловеч с. Черни Осъм
Продава ПАРЦЕЛ
12 500 €
24 447.88 лв.
(950 кв.м)
област Ловеч гр. Априлци
Продава ПАРЦЕЛ
36 800 €
71 974.54 лв.
(1854 кв.м)
област Ловеч гр. Априлци
Продава ПАРЦЕЛ
53 500 €
104 636.91 лв.
(388 кв.м)
област Ловеч гр. Троян
Продажби
област Ловеч
с. Батулци
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: