Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
182 360 €
356 665.16 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Пловдив, с. Рогош
Площ: 4559 кв.м, Агенция, Регулация: НЕ, Ток: НЕ, Вода: НЕ,
Продава ПАРЦЕЛ
област Пловдив, с. Рогош
Виж карта
182 360 €
356 665.16 лв.
(40 €, 78.23 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:57 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена
47
пъти.
Площ:
4559 m
2
и блокирай Агенцията
22:54 ч., 22.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
22:54 ч., 22.05.2026
Описание на имота:
Предлагаме Ви земеделска земя в село Рогош, област Пловдив. В близост до асфалтов път.
За контакт:
0878503853
Агенция:
НЮ ВИЖЪН СЪРВИСИС
0896610115
В imot.bg
от 2020 г.
new-vision.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Христо Ботев 112, ет. 1, оф. 1
http://www.facebook.com/NewVisionServicesLtd
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Пловдив, с. Рогош
Обява: 1r177875982987165
182 360 €
356 665.16 лв.
История на цената
(40 €, 78.23 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
0878503853
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
НЮ ВИЖЪН СЪРВИСИС
В imot.bg
от 2020 г.
Продава ПАРЦЕЛ
90 000 €
176 024.70 лв.
(1889 кв.м)
област Пловдив с. Брестовица
Продава ПАРЦЕЛ
34 500 €
67 476.14 лв.
(1499 кв.м)
област Пловдив гр. Асеновград
Продава ПАРЦЕЛ
118 000 €
230 787.94 лв.
(2193 кв.м)
област Пловдив с. Костиево
Продава ПАРЦЕЛ
80 340 €
157 131.38 лв.
(16068 кв.м)
област Пловдив с. Скобелево
Продажби
област Пловдив
с. Рогош
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: