Продава ПАРЦЕЛ
област Варна, с. Зорница
87 000 €
170 157.21 лв.

(128 €, 250.35 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:41 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 56 пъти.
Площ:
680 m2
Регулация:
ДА
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ С ПОТЕНЦИАЛ ПАРЦЕЛ В С. ЗОРНИЦА, ОБЛ. ВАРНА
LIONS GROUP Недвижими имоти Ви представя парцел с отлични параметри и стратегическа локация само на 20 км от Варна.
Имотът е с правилна форма, изрядни документи и налични ток и вода, което позволява бързо стартиране на строителство без излишни забавяния.
В парцела има съществуваща къща (за ремонт), което улеснява процеса по ново застрояване.
📍 Разположен в близост до главен път и автобусна спирка ключов фактор за ликвидност и бъдеща реализация.
📊 Инвестиционни предимства:
✔️ Район с нарастващо търсене и целогодишно население
✔️ Близост до Варна висока атрактивност за купувачи и наематели
✔️ Подходящ за изграждане на еднофамилна къща или ваканционен имот
✔️ Потенциал за покачване на стойността във времето
🌿 Комбинация от спокойствие, природа и бърз достъп до града фактори, които повишават интереса към района.
❗ Отлична възможност както за лично ползване, така и за реализиране на доходност чрез препродажба или отдаване под наем.

Lions Group🦁 единствената компания с online инвестиционен канал в ▶️youtube‼
👉Ако се интересувате от инвестиции в недвижими имоти🏘,
aбонирайте се за канала ни и получавайте знания📖 и информацияℹ, НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО‼️
Доверете се на над 1⃣0⃣ годишния ни опит в бизенса с недвижими имоти, посредничество при сделки и инвестиране!

🌐Линк към канала за ИНВЕСТИЦИИ В ИМОТИ: www.youtube.com/@Инвестициивимоти

За повече информация
0890/158-711
Брокер: Мирослава Минчева