Продава ПАРЦЕЛ
област Бургас, с. Веселие
60 000 €
117 349.80 лв.

(61 €, 119.31 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:02 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 45 пъти.
Площ:
984 m2
Регулация:
ДА
Ток:
НЕ
Вода:
НЕ

Описание на имота:

Просторен УПИ в екологичен и перспективен район с. Веселие
ТЪРСЕН РАЙОН! СТРАНДЖА! ЕКО! ПРАВИЛНА ФОРМА! РАВЕН! ГОЛЯМА ПЛОЩ! ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ! ЛИЦЕ НА ПЪТ!
Петракиеви недвижими имоти представя просторен урегулиран поземлен имот, разположен в едно от най-предпочитаните и развиващи се села в района на Южното Черноморие село Веселие.
Имотът се намира в урбанизирана територия с предназначение за ниско застрояване до 10 метра, което го прави изключително подходящ както за изграждане на фамилна къща за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот, къща за гости или инвестиционен проект с потенциал за отдаване под наем и развитие на еко и селски туризъм.
Имотът се намира на пешеходно разстояние от центъра на селото, където има магазин и удобства за ежедневни нужди, което допълнително повишава неговата атрактивност за постоянно обитаване.
Странджа е район, известен със своята чиста природа, спокойствие и уникален микроклимат, а село Веселие е разположено в полите на планината, в близост до гора, язовир и недалеч от устието на река Ропотамо.
Локацията предлага отличен баланс между природа, море и удобен достъп до градска инфраструктура:
около 12 км от едни от най-популярните плажове по Южното Черноморие Царски плаж, къмпинг Златна рибка и къмпинг Градина;
в близост до Созопол;
около 15 км от Приморско;
приблизително 25 км от Бургас.
Допълнително предимство за района е текущото обновяване на пътната инфраструктура между селата Росен, Веселие и Ясна поляна важна инвестиция, която значително ще подобри свързаността и ще повиши инвестиционната стойност на имотите в района. След ремонта достъпът до Бургас ще бъде още по-бърз и удобен приблизително 20 минути път с автомобил.