Продава ПАРЦЕЛ
област Ловеч, с. Стефаново
15 000 €
29 337.45 лв.

(15 €, 29.34 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:30 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 86 пъти.
Площ:
1000 m2
Регулация:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

Продава се слънчев и равен парцел в с. Стефаново сред природа, история и спокойствие

Агенция за недвижими имоти 'Кибела' предлага за продажба дворно място с площ от 1000 кв.м., разположено в село Стефаново едно от най-живописните селища в района на Ловешкия Предбалкан. Имотът е равен, слънчев, с лице на път и вода в парцела, което го прави отличен избор както за постоянно живеене, така и за ваканционен дом или инвестиция.

Селото се намира:

- на около 20 км от Ловеч
- около 25 км от Троян
- около 50 км от Плевен
и само на 3 км от главния път София Варна, осигуряващ бърз и удобен достъп през цялата година.

Районът впечатлява с уникално съчетание между природа, тишина и възрожденски дух. Старата част на селото - Старо Стефаново е обявена за архитектурен резерват, в който са съхранени десетки паметници на културата и автентичната атмосфера на българските възрожденски селища отпреди повече от два века. Наоколо се разкриват красиви гледки към вековни букови и борови гори, които превръщат мястото в истинско убежище за хора, търсещи спокойствие и връзка с природата.

В близкото Врабево, само на около 5 км, има отлично зареден хранителен магазин и удобства за ежедневни нужди.

Имот с чудесна локация, чист въздух и усещане за уют и свобода идеален за вашия бъдещ дом сред природата.

За повече информация и оглед:0878595979 - Лилия Димитрова
За контакт:
0878 59 59 79
Брокер:
Лилия Димитрова
0878 59 59 79
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема