Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
100 000 €
195 583.00 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Пазарджик, гр. Батак
Площ: 4000 кв.м, Агенция,
Продава ПАРЦЕЛ
област Пазарджик, гр. Батак
м-ст 'Кънева Борика'
Виж карта
100 000 €
195 583.00 лв.
(25 €, 48.90 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:42 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена
51
пъти.
Площ:
4000 m
2
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
22:55 ч., 20.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
22:55 ч., 20.05.2026
Описание на имота:
АГЕНЦИЯ 'ИМОТ КОРЕКТ' ПРОДАВА ИМОТ СЪС СТАТУТ НА ЛИВАДА, ПЛОЩ ОТ 4 ДКА И ИЗЛАЗ НА АСФАЛТОВ ПЪТ В МЕСТНОСТТА 'КЪНЕВА БОРИКА'. СЪСЕДНИТЕ ИМОТИ СА СЪС ПРОМЕНЕНО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ, А ГЛЕДКАТА КЪМ ЯЗОВИР 'БАТАК' Е ПРИКАЗНА!
За контакт:
0898333919
Агенция:
ИМОТ КОРЕКТ
0898333919 0885668850
В imot.bg
от 2011 г.
imotkorekt.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Пазарджик, гр. Пазарджик, ул. Иван Вазов 14, партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
м-ст 'Кънева Борика'
Обява: 1r177831975183091
100 000 €
195 583.00 лв.
История на цената
(25 €, 48.90 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0898333919
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
ИМОТ КОРЕКТ
област Пазарджик, гр. Пазарджик, ул. Иван Вазов 14, партер
В imot.bg
от 2011 г.
imotkorekt.imot.bg
Местоположение:
област Пазарджик, гр. Батак, м-ст 'Кънева Борика'
Виж още
имоти от гр. Батак
или
още Парцели в гр. Батак, Пазарджик
Още обяви в imot.bg
Продава ПАРЦЕЛ
29 500 €
57 696.99 лв.
(590 кв.м)
област Пазарджик гр. Батак
Продава ПАРЦЕЛ
192 300 €
376 106.11 лв.
(3846 кв.м)
област Пазарджик гр. Батак
Продава ПАРЦЕЛ
65 000 €
127 128.95 лв.
(852 кв.м)
област Пазарджик гр. Батак
Продава ПАРЦЕЛ
271 660 €
531 320.78 лв.
(7990 кв.м)
област Пазарджик гр. Батак
Още обяви в imot.bg от ИМОТ КОРЕКТ
Виж всички
Продава ПАРЦЕЛ
61 690 €
120 655.15 лв.
(4113 кв.м)
област Пазарджик гр. Батак
Продава ПАРЦЕЛ
10 600 €
20 731.80 лв.
(503 кв.м)
област Пазарджик гр. Белово
Продава ПАРЦЕЛ
14 316.17 €
28 000 лв.
(1344 кв.м)
област Пазарджик с. Памидово
Продава ПАРЦЕЛ
32 000 €
62 586.56 лв.
(932 кв.м)
област Пазарджик с. Црънча
Продажби
област Пазарджик
гр. Батак
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: