Продава ПАРЦЕЛ
област София, гр. Елин Пелин
450 000 €
880 123.50 лв.

(1 139 €, 2 227.69 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:25 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 194 пъти.
Площ:
395 m2

ТОП ЦЕНТЪР ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ

До Районния съд. Проект за жилищно-търговска сграда с 9-12 апартамента, 6 магазина на партера и 14-18 подземни паркоместа.

Идеален за строител или инвеститор. Редка оферта в централна локация с висока доходност.

Офертата е валидна до 31 май

Моля, само сериозни купувачи. Имотът не се предлага срещу обезщетение. Цената е твърда и не подлежи на коментар

За повече информация и оглед: 0878631010
Особености
За жил.строителство
Виза
За контакт:
0878631010
Инвеститор:
РОЯЛ ИМОТИ
0878631010
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
royal-1.imot.bg
Адрес:
област София, гр. Елин Пелин, Elin Pelin bulevard Sofia 45
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област София, гр. Елин Пелин
Обява: 1r177822512191176

450 000 €
880 123.50 лв.
История на цената
(1 139 €, 2 227.69 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, гр. Елин Пелин

Виж още имоти от гр. Елин Пелин или още Парцели в гр. Елин Пелин, София
Обяви за имоти Продажби област София гр. Елин Пелин Парцели