Продава ПАРЦЕЛ
област Варна, с. Куманово
210 000 €
410 724.30 лв.

(35 €, 68.45 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 18:37 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 6 пъти.
Площ:
6000 m2
Регулация:
ДА
Ток:
НЕ
Вода:
НЕ

Описание на имота:

На вашето внимание предлагаме равен парцел, граничещ с последните къщи на селото. За имота има приет активен ПУП-ПЗ със следните параметри- 40%ПЗ, 0,8 КИНТ, 10 м. височина, свободно застрояване. Имотът се намира в горната част на селото и от него се открива просторна гледка и широк поглед към хоризонта.
Правилната правоъгълна форма и голямото лице на път позволяват имота да се раздели от 6 до 8 по-малки самостоятелни парцела. Равния терен предполага удобно и бързо строителство, без допълнително оскъпяване за допълнително укрепване на терена. До имота се стига по асфалтов път. Само в крайната част пътя е очакълен.
Парцела е подходящ за къща с голям двор, или от комплекс от къщи.
Има възможност за удобно прекарване на ток . Водата е на собствен водоизточник, или със снабдяване от ВиК.
Куманово е желано и харесвано село. Близостта до Варна, Чистата природа, зеленината и спокойствието са нещата, които привличат хората от всички възрасти. Има редовен градски транспорт.
За оглед и повече подробности 0888671163
Особености
За жил.строителство
Бартер
За контакт:
0888671163
Брокер:
Марияна Иванова
0888 671163
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПАЛАД НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
052/600511, 052/630333
ПАЛАД НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
palad.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул.'Владислав Варненчик' 8, ет.1
http://www.palad.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО