Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Добави обява Търсене Агенции Новини Кредити Вход / Регистрация
Продава ПАРЦЕЛ
област Добрич, гр. Балчик
55 000 €
107 570.65 лв.

(54 €, 105.61 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 7:55 на 16 февруари, 2026 год.
Обявата е посетена 4 пъти.
Площ:
1018 m2
Регулация:
ДА
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:


Атрактивен парцел с ПУП, морска и горска гледка за продажба,гр. Балчик
Предлагаме Ви за продажба урегулиран поземлен имот за жилищно строителство с ПУП, морска и горска панорама в една от най живописните вилни зони в град Балчик - Белите скали.
Имотът е с площ от 1018 кв.м, с почти правилна правоъгълна форма. С две лица към улица - 49.40 м и 23.69 м, с дълбочина 45.61 м. Мястото е с перспективна денивелация, което осигурява добра гледка към морето от КОТА 0. Югозападно изложение. Намира се в урбанизирана територия, с начин на трайно ползване - ниско застрояване до 10 метра. Ток и вода на границата на парцела. Достъпът към имота е добър и относително лесен, от горната страна на имота. Има достъп и по другия път, но само пеша. На три минути е разстоянието до главния път Балчик - Варна. Теренът е частично изчистен, но са сложени колчета. Наличен е ПУП.
Имотът се намира в една от най - стабилните и желани вилни зони на град Балчик Белите скали. На достатъчно живописно и спокойно място. На 6 минути с автомобил е разстоянието до морето, крайбрежната ивица, плажа и Ботаническата градина в Балчик.
Районът на парцела е тих и спокоен, с постоянно живущи наоколо или пребиваващи само през топлите месеци. Предлага чудесна атмосфера за отдих и целогодишно обитаване. Наблизо има бензиностанция, магазини, заведения и барове, аптеки и болница. В непосредствена близост до Архитектурно-парков комплекс Дворецът на румънската кралица, който е само на няколко минути пеша. Аква парк 'Албена' - 7.5 км, курортен комплекс 'Златни Пясъци' - 15 км, Аладжа манастир - 16 км. Обектът е много добре локализиран и е в близост до ред други популярни места и забележителности.

Привлекателната локация, тихият район, морската и горска гледка правят имота подходящ за инвестиционна цел, а също така и идеално място за целогодишно пребиваване или семейна почивка.
Особености
Виза
За жил.строителство
За контакт:
089 936 64 94
Брокер:
Яна Илиева
0899366494
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕМАКС ХОУМ
0876688999
РЕМАКС ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
remaxhome.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Васил Левски 10, ет. 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област Добрич, гр. Балчик
Обява: 1r177122131822614

55 000 €
107 570.65 лв.
История на цената
(54 €, 105.61 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, гр. Балчик

Виж още имоти от гр. Балчик или още Парцели в гр. Балчик, Добрич
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ | КАРТА НА САЙТА |
Резон Медия | Автомобили | Работа | Новини | Обяви 2002-2026 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: