Парцелът се намира в близост до кръстовището на бул. Цветан Лазаров и бул. Копенхаген, в динамично развиващата се част на ж.к. Дружба 2. Локацията е в непосредствена близост до автосервизите на Юнитрейд и Алфакомерс , както и до спирка на градски транспорт, което осигурява удобен достъп и добра свързаност. Асфалтовият път е на около 200 метра от имота, а районът е утвърден като търговско-индустриална зона.
Съгласно ОУП парцелът попада в зона Пмс за малки и средни производства, с показатели плътност 50% и КИНТ 1,5. Устройствените параметри позволяват изграждане на производствени, складови, административни и търговски сгради, съобразени с характера на средата и активната бизнес дейност в района.
Имотът представлява отлична инвестиционна възможност с много добра локация и потенциал за развитие. Осигурен е бърз и лесен достъп до бул. Цариградско шосе, Самоковско шосе и Околовръстен път. Предлагаме и съседни имоти, което дава възможност за реализиране на по-мащабен проект.
За повече информация и огледи:
Захари Цветков,
тел. 0882599944, тел.0888881665
е-мейл: [email protected]



