Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
652 360 €
1 275 905.26 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Бургас, гр. Поморие
Площ: 3470 кв.м, Частно лице, Регулация: НЕ, Ток: НЕ, Вода: НЕ,
Продава ПАРЦЕЛ
област Бургас, гр. Поморие
Виж карта
652 360 €
1 275 905.26 лв.
(188 €, 367.70 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:20 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена
222
пъти.
Площ:
3470 m
2
и блокирай Агенцията
21:06 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
21:06 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
Високата точка на Кошарите-прекрасна панорамна гледка към целият Бургаски залив-черен път с чакъл-комуникации на 70м. и пак там-на 70м. построени 12 къщи-размери-20м-лице на 175м.-все още тихо и много спокойно място-разбрани съседи на 70м.
Особености
Обезщетение
За жил.строителство
За контакт:
0888521320
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Бургас, гр. Поморие
Обява: 1r176858709173297
652 360 €
1 275 905.26 лв.
История на цената
(188 €, 367.70 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0888521320
Продава ПАРЦЕЛ
410 300 €
802 477.05 лв.
(7460 кв.м)
област Бургас гр. Поморие
Продава ПАРЦЕЛ
55 000 €
107 570.65 лв.
(520 кв.м)
област Бургас гр. Поморие
Продава ПАРЦЕЛ
60 000 €
117 349.80 лв.
(400 кв.м)
област Бургас гр. Поморие
Продава ПАРЦЕЛ
144 840 €
283 282.42 лв.
(4828 кв.м)
област Бургас гр. Поморие
Продава ПАРЦЕЛ
85 000 €
166 245.55 лв.
(700 кв.м)
област Бургас гр. Поморие
Продава ПАРЦЕЛ
59 900 €
117 154.22 лв.
(940 кв.м)
област Бургас гр. Поморие
Продава ПАРЦЕЛ
160 000 €
312 932.80 лв.
(3300 кв.м)
област Бургас гр. Поморие
Продава ПАРЦЕЛ
29 000 €
56 719.07 лв.
(8097 кв.м)
област Бургас гр. Поморие
Продажби
област Бургас
гр. Поморие
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: