Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
180 000 €
352 049.40 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Плевен, с. Ясен
Площ: 2000 кв.м, Частно лице, Регулация: ДА, Ток: ДА, Вода: ДА,
Продава ПАРЦЕЛ
област Плевен, с. Ясен
Виж карта
180 000 €
352 049.40 лв.
(90 €, 176.02 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 7:56 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена
764
пъти.
Площ:
2000 m
2
и блокирай Агенцията
12:11 ч., 16.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
12:11 ч., 16.05.2026
Описание на имота:
Намира се на главен път София Плевен в границите на селото. Разполага с документи както за жилищно така и за търговско обособяване.
За контакт:
0888608924
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Плевен, с. Ясен
Обява: 1r176771511866497
180 000 €
352 049.40 лв.
История на цената
(90 €, 176.02 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0888608924
Продава ПАРЦЕЛ
257 580 €
503 782.69 лв.
(17172 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава ПАРЦЕЛ
190 000 €
371 607.70 лв.
(2000 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава ПАРЦЕЛ
65 000 €
127 128.95 лв.
(5000 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава ПАРЦЕЛ
53 000 €
103 658.99 лв.
(1000 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава ПАРЦЕЛ
75 000 €
146 687.25 лв.
(8000 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава ПАРЦЕЛ
175 000 €
342 270.25 лв.
(810 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава ПАРЦЕЛ
585 000 €
1 144 160.55 лв.
(13522 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продава ПАРЦЕЛ
Цена при запитване
(13522 кв.м)
област Плевен с. Ясен
Продажби
област Плевен
с. Ясен
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: