Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
459 000 €
897 725.97 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Габрово, гр. Трявна
Площ: 27000 кв.м, Частно лице, Регулация: НЕ, Ток: НЕ, Вода: НЕ,
Продава ПАРЦЕЛ
област Габрово, гр. Трявна
Виж карта
459 000 €
897 725.97 лв.
(17 €, 33.25 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 13:21 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена
554
пъти.
Площ:
27000 m
2
и блокирай Агенцията
01:28 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
01:28 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
Продавам терен с идеално изложение. Идеален за строителсво на 30-40 къщи рестотант и басейн за туристически бизнес.
За контакт:
0876455503
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Габрово, гр. Трявна
Обява: 1r176148298574101
459 000 €
897 725.97 лв.
История на цената
(17 €, 33.25 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0876455503
Продава ПАРЦЕЛ
1 500 000 €
2 933 745.00 лв.
(27000 кв.м)
област Габрово гр. Трявна
Продава ПАРЦЕЛ
39 000 €
76 277.37 лв.
(1206 кв.м)
област Габрово гр. Трявна
Продава ПАРЦЕЛ
112 484.21 €
220 000 лв.
(5500 кв.м)
област Габрово гр. Трявна
Продава ПАРЦЕЛ
22 957.01 €
44 900 лв.
(518 кв.м)
област Габрово гр. Трявна
Продава ПАРЦЕЛ
122 710.05 €
240 000 лв.
(8056 кв.м)
област Габрово гр. Трявна
Продава ПАРЦЕЛ
14 800 €
28 946.28 лв.
(4140 кв.м)
област Габрово гр. Трявна
Продава ПАРЦЕЛ
111 000 €
217 097.13 лв.
(10476 кв.м)
област Габрово гр. Трявна
Продава ПАРЦЕЛ
100 562 €
196 682.18 лв.
(1306 кв.м)
област Габрово гр. Трявна
Продажби
област Габрово
гр. Трявна
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: