Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
80 000 €
156 466.40 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Варна, с. Шкорпиловци
Площ: 800 кв.м, Частно лице, Регулация: ДА, Ток: НЕ, Вода: НЕ,
Продава ПАРЦЕЛ
област Варна, с. Шкорпиловци
Вилна зона
Виж карта
80 000 €
156 466.40 лв.
(100 €, 195.58 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 23:59 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена
222
пъти.
Площ:
800 m
2
и блокирай Агенцията
05:43 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
05:43 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
Парцел във вилна зона на с.Шкорпиловци. граничи с новопостроени къщи. Ток и вода на граница.
За повече информация: 0888734166
Особености
За жил.строителство
За контакт:
0876186094
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
Вилна зона
Обява: 1r175604482637468
80 000 €
156 466.40 лв.
История на цената
(100 €, 195.58 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0876186094
Продава ПАРЦЕЛ
40 000 €
78 233.20 лв.
(819 кв.м)
област Варна с. Шкорпиловци
Продава ПАРЦЕЛ
100 000 €
195 583.00 лв.
(4820 кв.м)
област Варна с. Шкорпиловци
Продава ПАРЦЕЛ
831 900 €
1 627 054.98 лв.
(14100 кв.м)
област Варна с. Шкорпиловци
Продава ПАРЦЕЛ
300 000 €
586 749.00 лв.
(2870 кв.м)
област Варна с. Шкорпиловци
Продава ПАРЦЕЛ
62 500 €
122 239.38 лв.
(1150 кв.м)
област Варна с. Шкорпиловци
Продава ПАРЦЕЛ
12 660 €
24 760.81 лв.
(844 кв.м)
област Варна с. Шкорпиловци
Продава ПАРЦЕЛ
85 600 €
167 419.05 лв.
(1712 кв.м)
област Варна с. Шкорпиловци
Продава ПАРЦЕЛ
480 105 €
939 003.76 лв.
(10669 кв.м)
област Варна с. Шкорпиловци
Продажби
област Варна
с. Шкорпиловци
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: