Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
300 000 €
586 749.00 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Ямбол, магистрала Тракия
Площ: 15000 кв.м, Частно лице, Регулация: ДА, Ток: НЕ, Вода: ДА,
Продава ПАРЦЕЛ
област Ямбол, магистрала Тракия
Виж карта
300 000 €
586 749.00 лв.
(20 €, 39.12 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 22:53 на 6 май, 2026 год.
Обявата е посетена
2416
пъти.
Площ:
15000 m
2
и блокирай Агенцията
08:43 ч., 24.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
08:43 ч., 24.05.2026
Описание на имота:
Парцела е разделен 10000+5000 продават се и по отделно
Особености
За пром.строителство
За контакт:
0886389007
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Ямбол, магистрала Тракия
Обява: 1r175205152104850
300 000 €
586 749.00 лв.
История на цената
(20 €, 39.12 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0886389007
Продава ПАРЦЕЛ
330 000 €
645 423.90 лв.
(60810 кв.м)
област Ямбол магистрала Тракия
Продава ПАРЦЕЛ
39 999 €
78 231.24 лв.
(6700 кв.м)
област Ямбол гр. Болярово
Продава ПАРЦЕЛ
10 995 €
21 504.35 лв.
(1570 кв.м)
област Ямбол с. Лозенец
Продава ПАРЦЕЛ
12 000 €
23 469.96 лв.
(3740 кв.м)
област Ямбол с. Добрич
Продава ПАРЦЕЛ
28 000 €
54 763.24 лв.
(7119 кв.м)
област Ямбол с. Тенево
Продава ПАРЦЕЛ
9 000 €
17 602.47 лв.
(800 кв.м)
област Ямбол с. Ханово
Продава ПАРЦЕЛ
29 000 €
56 719.07 лв.
(2000 кв.м)
област Ямбол гр. Стралджа
Продава ПАРЦЕЛ
3 000 €
5 867.49 лв.
(1055 кв.м)
област Ямбол с. Бояджик
Продажби
област Ямбол
магистрала Тракия
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: