Продава ПАРЦЕЛ
област Благоевград, гр. Сандански
150 000 €
293 374.50 лв.

(60 €, 117.35 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:41 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 757 пъти.
Площ:
2500 m2
Регулация:
ДА
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

ХЕПИ ХАУС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ продава парцел/УПИ/ в гр.Сандански, на бул.Европа, с одобрен ПУП

Площ- 2.5 дка

Лице на два пътя- 27м и 120м

Отреден за изграждане на сграда за обществено обслужващи дейности

Предвижда се ниско свободно застрояване при плътност до 50% и Кинт 1.5

Всички комуникации- на границата на имота
Особености
За пром.строителство
За контакт:
0888723155
Агенция:
ХЕПИ ХАУС
0888723155
ХЕПИ ХАУС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
hapyhouse.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Сандански, гр.Сандански, ул.Васил Кънчев4
http://happyhouse.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област Благоевград, гр. Сандански
Обява: 1r175017305077154

150 000 €
293 374.50 лв.
История на цената
(60 €, 117.35 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Сандански

Виж още имоти от гр. Сандански или още Парцели в гр. Сандански, Благоевград
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Благоевград гр. Сандански Парцели