Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
75 613 €
147 886.17 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Благоевград, гр. Гоце Делчев
Площ: 911 кв.м, Частно лице,
Продава ПАРЦЕЛ
област Благоевград, гр. Гоце Делчев
Виж карта
75 613 €
147 886.17 лв.
(83 €, 162.33 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 8:23 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена
972
пъти.
Площ:
911 m
2
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
01:15 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
01:15 ч., 17.05.2026
За контакт:
0898773340
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Благоевград, гр. Гоце Делчев
Обява: 1r170072654920351
75 613 €
147 886.17 лв.
История на цената
(83 €, 162.33 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0898773340
или
още Парцели в гр. Гоце Делчев, Благоевград
Още обяви в imot.bg
Продава ПАРЦЕЛ
35 500 €
69 431.97 лв.
(605 кв.м)
област Благоевград гр. Гоце Делчев
Продава ПАРЦЕЛ
36 000 €
70 409.88 лв.
(285 кв.м)
област Благоевград гр. Гоце Делчев
Продава ПАРЦЕЛ
340 000 €
664 982.20 лв.
(3400 кв.м)
област Благоевград гр. Гоце Делчев
Продава ПАРЦЕЛ
130 000 €
254 257.90 лв.
(10363 кв.м)
област Благоевград гр. Гоце Делчев
Продава ПАРЦЕЛ
370 800 €
725 221.76 лв.
(5998 кв.м)
област Благоевград гр. Гоце Делчев
Продава ПАРЦЕЛ
160 500 €
313 910.72 лв.
(4135 кв.м)
област Благоевград гр. Гоце Делчев
Продава ПАРЦЕЛ
60 390 €
118 112.57 лв.
(1342 кв.м)
област Благоевград гр. Гоце Делчев
Продава ПАРЦЕЛ
44 000 €
86 056.52 лв.
(2000 кв.м)
област Благоевград гр. Гоце Делчев
Продажби
област Благоевград
гр. Гоце Делчев
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: