Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
117 000 €
228 832.11 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Добрич, с. Камен бряг
Площ: 2340 кв.м, Частно лице, Регулация: ДА, Ток: ДА, Вода: ДА,
Продава ПАРЦЕЛ
област Добрич, с. Камен бряг
Виж карта
117 000 €
228 832.11 лв.
(50 €, 97.79 лв./m
2
)
История на цената
Коригирана в 19:40 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена
5255
пъти.
Площ:
2340 m
2
и блокирай Агенцията
13:45 ч., 18.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
13:45 ч., 18.05.2026
Описание на имота:
Продавам място до морето, в регулацията на с.Камен Бряг по пътя за резерват Яйлата ; прекрасен, асфалтов път; перфектна локация; всички комунални услуги налични (ток, вода, мобилни телефонни оператори, оптичен кабелен интернет); 2340 кв.м, 50 /кв.м.
За контакт:
0884095333
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Добрич, с. Камен бряг
Обява: 1r168338383214505
117 000 €
228 832.11 лв.
История на цената
(50 €, 97.79 лв./m
2
)
0884095333
Продава ПАРЦЕЛ
45 000 €
88 012.35 лв.
(1245 кв.м)
област Добрич с. Камен бряг
Продава ПАРЦЕЛ
85 000 €
166 245.55 лв.
(2456 кв.м)
област Добрич с. Камен бряг
Продава ПАРЦЕЛ
90 000 €
176 024.70 лв.
(1500 кв.м)
област Добрич с. Камен бряг
Продава ПАРЦЕЛ
522 000 €
1 020 943.26 лв.
(24002 кв.м)
област Добрич с. Камен бряг
Продава ПАРЦЕЛ
211 000 €
412 680.13 лв.
(4200 кв.м)
област Добрич с. Камен бряг
Продава ПАРЦЕЛ
42 000 €
82 144.86 лв.
(680 кв.м)
област Добрич с. Камен бряг
Продава ПАРЦЕЛ
22 000 €
43 028.26 лв.
(983 кв.м)
област Добрич с. Камен бряг
Продава ПАРЦЕЛ
50 000 €
97 791.50 лв.
(700 кв.м)
област Добрич с. Камен бряг
Продажби
област Добрич
с. Камен бряг
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: