Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
200 000 €
391 166.00 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Благоевград, гр. Банско
Площ: 752 кв.м, Строителна фирма,
Продава ПАРЦЕЛ
област Благоевград, гр. Банско
в близост до лифта
Виж карта
200 000 €
391 166.00 лв.
(266 €, 520.25 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:12 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена
4636
пъти.
Площ:
752 m
2
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
11:58 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
11:58 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
Парцел в гр. Банско на много добра локация в близост до начална станция на ски лифта, мол Банско, хотелски комплекс Белведере и хотел Гинес.
Особености
Обезщетение
Бартер
За контакт:
0879666656
Строителна фирма:
ЕЛЕГАНТ БИЛД
0884705115
В imot.bg
от 2016 г.
elegantbuild.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област София, гр. София, жк Малинова долина, бл. 2Б
http://elegantbuild.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
в близост до лифта
Обява: 1r160016986184794
200 000 €
391 166.00 лв.
История на цената
(266 €, 520.25 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0879666656
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
ЕЛЕГАНТ БИЛД
област София, гр. София, жк Малинова долина, бл. 2Б
В imot.bg
от 2016 г.
elegantbuild.imot.bg
Местоположение:
област Благоевград, гр. Банско, в близост до лифта
Виж още
имоти от гр. Банско
или
още Парцели в гр. Банско, Благоевград
Още обяви в imot.bg
Продава ПАРЦЕЛ
379 800 €
742 824.23 лв.
(2110 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продава ПАРЦЕЛ
231 000 €
451 796.73 лв.
(1402 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продава ПАРЦЕЛ
89 400 €
174 851.20 лв.
(434 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продава ПАРЦЕЛ
120 445 €
235 569.94 лв.
(1417 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Още обяви в imot.bg от ЕЛЕГАНТ БИЛД
Виж всички
Продава ХОТЕЛ
1 980 000 €
3 872 543.40 лв.
(2000 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продава ЗАВЕДЕНИЕ
220 000 €
430 282.60 лв.
(500 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продава ХОТЕЛ
600 000 €
1 173 498.00 лв.
(1000 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продажби
област Благоевград
гр. Банско
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: