Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
3 465 000 €
6 776 950.95 лв.,, Продава ХОТЕЛ, област Бургас, с. Лозенец
Площ: 3458 кв.м, Частно лице, Газ: НЕ, ТEЦ: НЕ, Тухла, Въведен в експлоатация 2006 г.,
Продава ХОТЕЛ
област Бургас, с. Лозенец
Виж карта
3 465 000 €
6 776 950.95 лв.
(1 002 €, 1 959.74 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:10 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена
1732
пъти.
Площ:
3458 m
2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
2006 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
16:44 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
16:44 ч., 17.05.2026
За контакт:
0878957471
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Бургас, с. Лозенец
Обява: 1q175267316143001
3 465 000 €
6 776 950.95 лв.
История на цената
(1 002 €, 1 959.74 лв./m
2
)
Цената е с включено ДДС
0878957471
Продава ХОТЕЛ
1 600 000 €
3 129 328.00 лв.
(1450 кв.м)
област Бургас с. Лозенец
Продава ХОТЕЛ
1 500 000 €
2 933 745.00 лв.
(1000 кв.м)
област Бургас с. Лозенец
Продава ХОТЕЛ
1 100 000 €
2 151 413.00 лв.
(1956 кв.м)
област Бургас с. Лозенец
Продава ХОТЕЛ
380 000 €
743 215.40 лв.
(240 кв.м)
област Бургас с. Лозенец
Продава ХОТЕЛ
870 000 €
1 701 572.10 лв.
(960 кв.м)
област Бургас с. Лозенец
Продава ХОТЕЛ
1 800 000 €
3 520 494.00 лв.
(1000 кв.м)
област Бургас с. Лозенец
Продава ХОТЕЛ
8 025 000 €
15 695 535.75 лв.
(5370 кв.м)
област Бургас с. Лозенец
Продава ХОТЕЛ
870 000 €
1 701 572.10 лв.
(960 кв.м)
област Бургас с. Лозенец
Продажби
област Бургас
с. Лозенец
Хотели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: