Предлагаме Ви хотел с ресторант в непосредствена близост до ЕМО Етър , от който се открива прекрасна панорамна гледка.
Сградата се състои от три етажа с разпределени офиси, рецепция, ресторант с капацитет за 40-50 човека, кухни, сервизни и помощни помещения.
Хотелът разполага с 4 апартамента, 8 стаи /единични и двойни/на първи и втори етаж; 1 апартамент и 5 двойни стаи на трети етаж. Към всяка от стаите има санитарни възли. Предвидени са помещения за конферентна зала, фитнес, детски кът. За част от апартаментите има обособен самостоятелен вход освен основния.
Отоплението и снабдяването с топла вода са решени с котел на нафта. Сградата е с външна топлоизолация, PVC дограма. Общите части са завършени с гранитогрес по пода и латекс по стените и таваните. Подови настилки: мокет, теракот; стените и таваните са шпакловани с латексово боядисване, част от апартаментите са с дървена ламперия по таваните; оборудвани санитарни възли. Етажите са свързани посредством масивно стълбище с красив дървен парапет.
Предлаганият имот е подходящо място за планинска почивка, бизнес или семеен туризъм.
Повече информация и оглед: 0892 235 961
Виж всички обяви в dikova.bazar.bg или тук






