Продава СКЛАД
град Пловдив, Гагарин
482 000 €
942 710.06 лв.

(1 030 €, 2 014.50 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 11:59 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 27 пъти.
Площ:
468 m2
Етаж:
1-ви от 1
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2000 г.

Описание на имота:

СКЛАД С ВИСОК ПОТЕНЦИАЛ | ГАГАРИН | 468М2
📍 Локация: гр. Пловдив, кв. Гагарин
💰 Цена: 482 000
📌 Реф. : 85781
📞 Консултант Недвижими Имоти: Николас Екман

🏢 ОПИСАНИЕ:
Представяме Ви складова база със статут на СКЛАД, разположена в район с отличен достъп и бърза връзка към основни пътни артерии на град Пловдив.
Имотът разполага с много висок таван над 4 метра, което го прави изключително подходящ за различни видове дейност складова база, логистичен център, сервизна дейност, производствена база, шоурум или инвестиционен проект.
Важно предимство е, че парцелът е общински, което следва да се има предвид при бъдещи инвестиционни планове и развитие на имота.
Има удобен достъп за големи камиони и товарни автомобили, както и възможност за използване на паркоместа около имота, което го прави още по-функционален за бизнес дейност.
Към имота има и обособени офис пространства, готови за използване, което позволява веднага да започне реална дейност без нужда от допълнителни големи инвестиции.

📐 ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
✔ Застроена площ: 468 кв.м.
✔ Етажност: 1 етаж
✔ Височина на таваните: Над 4 м
✔ Тоалетна
✔ Офис помещения готови за ползване
✔ Просторни помещения с възможност за различно разпределение
✔ Достъп за ТИР и товарни автомобили
✔ Възможност за паркиране

!!! Важно е, че парцелът е общински !!!

🌟 ПРЕДИМСТВА:
✔ Район с развиваща се индустриална и търговска среда
✔ Възможност за различни бизнес концепции

📞 Вашият ход:
➡️ Свържете се за повече информация и оглед!
Николас Екман
📱 Телефон / Viber / WhatsApp: +359895501036
Особености
Тухла
С паркинг
За контакт:
0895501036
Брокер:
Николас Екман
0895501036
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НОВ ДОМ 1
0895550554
НОВ ДОМ 1 logo
В imot.bg от 2025 г.
novdom1pd.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Никола Вапцаров 80А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава СКЛАД
град Пловдив, Гагарин
Обява: 1n177866279332942

482 000 €
942 710.06 лв.
История на цената
(1 030 €, 2 014.50 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Гагарин

Виж още имоти от Пловдив или още Складове в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Гагарин Складове