Продава ЗАВЕДЕНИЕ
област Сливен, с. Крушаре
650 000 €
1 271 289.50 лв.

(1 548 €, 3 027.62 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 11:40 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 22 пъти.
Площ:
420 m2
Етаж:
1-ви от 1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

Бизнес имот със заведение и складове, с парцел 2890 кв.м. на главния път Сливен-Ямбол. Състои се от масивна сграда 120 кв.м. със статут на заведение. Тя разполага с голяма обзаведена зала, лятна градина, кухненска и складова част и санитарни помещения. Отопление с локално парно, канализация и климатизация. Продава се с наличното оборудване. В имота са разположени и две складови помещения с площ 180кв.м. и 120 кв.м. Теренът е циментиран, ограден с масивна ограда, с всички необходими комуникации - трифазен ток, вода и канализация. Имотът е разположен в с. Крушаре, на 3 км. от магистрала Тракия, на 15 км. от Сливен, на главния път за Ямбол. Локацията на имота позволява различни предназначения - за паркинг със заведение, за автокъща, за автосервиз, за складова база и др.
Обади се СЕГА и цитирай този код 695022.
Особености
Тухла
С паркинг
За контакт:
0885722803
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН
0888 917 912; 0885 722 803; 044/625515;
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
addresssliven.imot.bg
Адрес:
област Сливен, гр. Сливен, гр. Сливен, ул. Хаджи Димитър 18 А 1
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ЗАВЕДЕНИЕ
област Сливен, с. Крушаре
Обява: 1m177926643390457

650 000 €
1 271 289.50 лв.
История на цената
(1 548 €, 3 027.62 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Сливен, с. Крушаре

Виж още имоти от с. Крушаре или още Заведения в с. Крушаре, Сливен