Продава ЗАВЕДЕНИЕ
област Видин, с. Ново село
650 000 €
1 271 289.50 лв.

(2 159 €, 4 222.64 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 20:26 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 7 пъти.
Площ:
301 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Имоти Станева гр. Видин предлага за продажба:
🌊 Емблематичен имот с огромен потенциал на самия бряг на р. Дунав с. Ново село 🌊

✨ Изключителна възможност за инвестиция в локация с впечатляваща панорама и директно усещане за близост до реката.

📍 Имотът се намира в с. Ново село, обл. Видин известно с красивия дунавски бряг, винен туризъм и спокойна атмосфера.

🏢 Сградата е функционирала в миналото като ресторант и дискотека и предлага отлична основа за възстановяване и развитие на нов бизнес ресторант, комплекс, клуб, къща за гости, event space или туристически обект.

📐 Застроена площ: 301 кв.м
🌿 Площ на терена: 913 кв.м

🔹 Възможно функционално разпределение:
* основна зала / ресторантска част
* бар и обслужващи помещения
* кухня
* складови помещения
* санитарни възли
* просторна външна площ с потенциал за лятна градина и зона с гледка към Дунав

🌟 Предимства на имота:
✔ Топ локация на брега на р. Дунав
✔ Отличен потенциал за туристически и развлекателен бизнес
✔ Просторен терен
✔ Възможност за преобразяване в модерен комплекс или заведение
✔ Панорамна гледка и уникална атмосфера
✔ Район с потенциал за развитие на туризъм и събития

⚒️ Имотът се нуждае от ремонт и осъвременяване, но предлага рядка възможност за инвестиция в една от най-атрактивните локации в района.

💶 Офертна цена: 650 000 евро

🤝 Агенция Имоти Станева ще ви съдейства през целия процес по покупката, за ваше удобство и сигурност.

📞 За повече информация и огледи:
Агенция Имоти Станева гр. Видин 0878864985
Особености
Тухла
За контакт:
0878864985
Агенция:
ИМОТИ СТАНЕВА
0878864985
ИМОТИ СТАНЕВА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
imotistaneva.imot.bg
Адрес:
област Видин, гр. Видин, ул.'Цар Симеон Велики' 57
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ЗАВЕДЕНИЕ
област Видин, с. Ново село
Обява: 1m177869321930054

650 000 €
1 271 289.50 лв.
История на цената
(2 159 €, 4 222.64 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Видин, с. Ново село

Виж още имоти от с. Ново село или още Заведения във с. Ново село, Видин
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Видин с. Ново село Заведения