Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
270 000 €
528 074.10 лв.,, Продава ЗАВЕДЕНИЕ, област Благоевград, гр. Банско
Площ: 145 кв.м, Агенция, Етаж: Партер от 5, ТEЦ: Лок.отопл., Тухла, Въведен в експлоатация 2016 г.,
Продава ЗАВЕДЕНИЕ
област Благоевград, гр. Банско
Виж карта
270 000 €
528 074.10 лв.
(1 862 €, 3 641.76 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 23:53 на 3 май, 2026 год.
Обявата е посетена
1175
пъти.
Площ:
145 m
2
Етаж:
Партер от 5
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
2016 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
10:49 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
10:49 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
На кота 0 е 90 кв.м. на кота -1 е 55 кв.м. много подходущо за нощен бар или друг вид заведение, има отлично обзавеждане и оборудване, възможност за разширение с още 80 кв.м. в момента не работи, 0889007955, 028552694
За контакт:
0889007955
Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ХЕРКУЛЕС М
028552694, 028558595, 0889007955
В imot.bg
от 2002 г.
hercules.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област София, гр. София, ЦЕНТРАЛЕН ОФИС кв. БОРОВО ул. Тодор Каблешков, 0889007955
http://hercules.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Благоевград, гр. Банско
Обява: 1m175811370783017
270 000 €
528 074.10 лв.
(1 862 €, 3 641.76 лв./m