Продава ВИЛА
град Враца, Студентски град
43 000 €
84 100.69 лв.

(453 €, 885.99 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:45 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 29 пъти.
Площ:
95 m2
Двор:
2750 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти 'Имотен Център България' Ви представя вила с голям двор в близост до град Враца!

- Вилата разполага с три основни помещения - всекидневна и две спални, две бани с тоалетна, коридор, веранда и много голямо подпокривно пространство (таван)

- Разполага със собствен водоизточник - кладенец
- Поставени са тръбите свързващи къщата със септичната яма
- Чисто нов покрив, изпълнен изключително качествено.
- Висок таван на основния етаж.
- Основата на къщата, плочата на подпокривното пространство и вътрешните стени са изключително дебели и здрави.
- Готова за довършителни работи.

- Парцела е с голямо лице на главен път и е равен
- Непосредствена близост до град Враца
- Изключително подходящ за овощна градина и др.

- Прекрасен вариант за временно ползване, като вила за уикенда или за постоянно живеене, поради близостта си до Враца (под 10 минути с кола)

ВОДЕЩ БРОКЕР - ВЕНЕЛИН СПАСОВ
Особености
Тухла
За контакт:
0877050888
Брокер:
Венелин Спасов
0877050888
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
0877050888
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
home_center.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София бул.Симеоновско шосе 93Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ВИЛА
град Враца, Студентски град
Обява: 1k177909755288980

43 000 €
84 100.69 лв.
История на цената