Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
9 000 €
17 602.47 лв.,, Продава ВИЛА, област София, с. Батулия
Площ: 30 кв.м, Частно лице, Етаж: 2, Газ: НЕ, ТEЦ: НЕ, Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.,
Продава ВИЛА
област София, с. Батулия
Буковец
Виж карта
9 000 €
17 602.47 лв.
(300 €, 586.75 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 20:56 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена
1106
пъти.
Площ:
30 m
2
Двор:
860 m
2
Етаж:
2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
1980 - 1989 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
19:14 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
19:14 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
вода от собствен каптаж, сключен договор за присъединяване към ток, на 100 метра е стълба, трудно достъпен район само с високо-проходим 4Х4, уникална тишина и природа за усамотение.
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0879685195
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
Буковец
Обява: 1k177765749405052
9 000 €
17 602.47 лв.
История на цената
(300 €, 586.75 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0879685195
Продава ВИЛА
14 827.46 €
29 000 лв.
(25 кв.м)
област София с. Батулия
Продава ВИЛА
25 900 €
50 656.00 лв.
(35 кв.м)
област София с. Батулия
Продава ВИЛА
185 000 €
361 828.55 лв.
(194 кв.м)
област София с. Пчелин
Продава ВИЛА
13 900 €
27 186.04 лв.
(65 кв.м)
област София гр. Своге
Продава ВИЛА
255 000 €
498 736.65 лв.
(100 кв.м)
област София с. Говедарци
Продава ВИЛА
36 999 €
72 363.75 лв.
(27 кв.м)
област София с. Гълъбовци
Продава ВИЛА
50 000 €
97 791.50 лв.
(80 кв.м)
област София гр. Драгоман
Продава ВИЛА
140 000 €
273 816.20 лв.
(223 кв.м)
област София гр. Драгоман
Продажби
област София
с. Батулия
Вили
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: