ИМОТ С ПОТЕНЦИАЛ! Къща близнак с изрядни документи в гр. Ихтиман, на ул. Отец Паисий !
Имотът е с напълно изрядни документи и реално разделени идеални части, което гарантира спокойна, бърза и юридически сигурна сделка!
Конструкция: Гредоред.
Състояние: За ремонт, прекрасна възможност новите собственици да я преустроят и завършат изцяло по свой вкус и концепция.
Намира се на една от най-добрите и комуникативни улици в града с бърз и удобен достъп до центъра, магазини, училища и важни пътни връзки.
Градът е изключително предпочитан поради близостта си до София само на 40 км по автомагистрала Тракия, което позволява бързо пътуване до столицата, съчетано със спокойствието и по-чистия въздух на извънградския живот.
Агенция Дрийм хоум- 19 предлага на своите клиенти напълно безплатно и професионално съдействие при жилищно и потребителско кредитиране чрез всички водещи търговски банки. Ние ще Ви осигурим най-добрите и преференциални условия на пазара!






