Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Йоаким Груево
89 999 €
176 022.74 лв.

(577 €, 1 128.51 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:40 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 94 пъти.
Площ:
156 m2
Двор:
555 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Next Step Недвижими Имоти Ви представя масивна двуетажна къща в с. Йоаким Груево

Къщата е с обща РЗП от 156м2, разпределени на два етажа, като вторият е обзаведен, а първият - за ремонт.
Парцелът е 555м2, като в двора има и гараж. Намира се на асфалтов път, на комуникативна локация с бърз достъп до главния път.
Имотът разполага с права вода и канализация.

За повече информация или оглед, обадете се на посочения телефонен номер и цитирайте код 1905
Особености
Тухла
С гараж
За контакт:
0877775544
Агенция:
НЕКСТ СТЕП РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0877775544
НЕКСТ СТЕП РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2025 г.
nextstepplovdiv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Бул. 'Христо Ботев' 92
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Йоаким Груево
Обява: 1j177928080367298

89 999 €
176 022.74 лв.
История на цената
(577 €, 1 128.51 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Йоаким Груево

Виж още имоти от с. Йоаким Груево или още Къщи в с. Йоаким Груево, Пловдив
Обяви за имоти Продажби област Пловдив с. Йоаким Груево Къщи