Продава КЪЩА
област Ямбол, с. Лалково
8 000 €
15 646.64 лв.

(123 €, 240.57 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:46 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
65 m2
Двор:
2715 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Продава се стара къща с парцел в село Лалково, област Ямбол

Къща: 65 кв.м
Парцел: 2715 кв.м.

Предлагаме за продажба парцел в с. Лалково, община Елхово с площ от 2715 кв.м. Имотът е в регулация, с изглед към селото и е подходящ за строителство, земеделие или пчеларство. Няма ток или вода, но може лесно да се стартира.

В имота има стара къща, която е за събаряне. Намира се в центъра на селото, близо до кметството. Пътят до парцела е достъпен целогодишно.

Името на селото е Лалково и се намира в Югоизточна България, на 15 минути от Елхово и на 1 час 30 минути от летище Бургас. Селото има население от 88 души. Приятен и тих район, много кратко пътуване до град Елхово, който има много магазини и прекрасни удобства и ресторанти, храната е отлична и изключително евтина.
Особености
Тухла
За контакт:
0893333403
Агенция:
ВИП БЪЛГЕРИЪН ПРОПЪРТИС ЕООД
0893333403
ВИП БЪЛГЕРИЪН ПРОПЪРТИС ЕООД logo
В imot.bg от 2026 г.
vipbulgarianprop.imot.bg
Адрес:
област Ямбол, гр. Елхово, гр. Елхово, Изгрев 17
http://www.vipbulgarianproperties.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Ямбол, с. Лалково
Обява: 1j177927037133710

8 000 €
15 646.64 лв.
История на цената
(123 €, 240.57 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Ямбол, с. Лалково

Виж още имоти от с. Лалково или още Къщи в с. Лалково, Ямбол
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Ямбол с. Лалково Къщи