Продава КЪЩА
област Ямбол, с. Дряново
9 000 €
17 602.47 лв.

(69 €, 134.95 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:18 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 49 пъти.
Площ:
130 m2
Двор:
675 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Масивна двуетажна къща в близост до град Ямбол

Площ: 130 кв.м
Парцел: 675 кв.м

Предлагаме за продажба масивна двуетажна къща, построена в село Дряново, само на 20 минути от град Ямбол. Селото е с добре изградена инфраструктура и разполага с магазин, кафене, интернет, кабелна телевизия и транспорт до Ямбол.

Имотът се намира в края на селото на тиха асфалтова улица, достъпна целогодишно.

Къщата се състои от два етажа.

Първи етаж

- Три стаи и голям коридор. Външни стълби водят до втория етаж.

Втори етаж:

Две големи стаи, коридор, баня с тоалетна и тераса.

Къщата е в добро състояние. Покривът има нужда от ремонт, както и външното стълбище.. Има ток и вода. Тоалетната и банята са на втория етаж. В двора е изградена септична яма. Имотът има нужда от ремонт.

Дворът е с площ от 675 кв.м. с няколко овощни дръвчета, асма, равно и подходящо за отглеждане на зеленчуци и плодове.

В двора има стопанска постройка за градинска техника, оборудване или може да се преустрои в работилница.

Селото се намира в екологично чист район. Намира се на около 29 км от областния център - гр. Ямбол, на 22 км от гр. Елхово, на около 120 км от гр. Бургас и морето и на около 130 км от международното летище Бургас. Селото е малко, но добре развито. Населението на селото е дружелюбно, живеят българи и англичани. В селото има няколко магазина и кафене.
Особености
Тухла
За контакт:
0893333403
Агенция:
ВИП БЪЛГЕРИЪН ПРОПЪРТИС ЕООД