Продава КЪЩА
област Хасково, с. Бряст
17 000 €
33 249.11 лв.

(193 €, 377.48 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:39 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 38 пъти.
Площ:
88 m2
Двор:
850 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба Къща в с. Бряст, общ. Димитровград, обл. Хасково 🔑✨

🌿 Имот с двор, гараж, кладенец и допълнителни постройки чудесна възможност за уютен селски дом, вила или място за спокойни уикенди сред тишина и простор!

📐 РЗП: 88 кв.м
🌳 Двор: 850 кв.м

💧 кладенец
🌿 двор с възможност за градина, кът за отдих или допълнително облагородяване

📍 Локация:
Село Бряст е спокойно и предпочитано място в община Димитровград подходящо както за постоянно живеене, така и за бягство от градския шум.

🏦 Съдействие за ипотечен и потребителски КРЕДИТ при най-изгодни условия и висока пазарна оценка!
🟢 Цена: 17 000 EUR 💶

📞 За огледи и повече информация обадете се още днес и направете първата крачка към вашето спокойно място извън града!
👩‍💼 Жаклин Стоянова 089 200 65 63
👩‍💼 Красимира Атанасова 0887 601 625

📍 Посетете ни и в нашите офиси:
🏢 Офис Център бул. Г.С. Раковски 16-Г /срещу Районен съд/
🏢 Офис кв. Славянски бул. Трети Март 2 /до аптека Господинови/
🏡 KIER HOMES няма по-уютна дума от ВКЪЩИ 💛

Особености
Тухла
С гараж
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0892006563
Агенция:
КИЕР ХОУМС
0887601625
КИЕР ХОУМС logo
В imot.bg от 2024 г.
kierhomesagency.imot.bg
Адрес:
област Хасково, гр. Димитровград, бул.Трети Март 2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Хасково, с. Бряст
Обява: 1j177908994961154

17 000 €
33 249.11 лв.
История на цената
(193 €, 377.48 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Хасково, с. Бряст

Виж още имоти от с. Бряст или още Къщи в с. Бряст, Хасково
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Хасково с. Бряст Къщи