Продава КЪЩА
град Варна, Цветен квартал
290 000 €
567 190.70 лв.

(2 014 €, 3 939.04 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:45 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 175 пъти.
Площ:
144 m2
Двор:
--- m2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2005 г.

Описание на имота:

ЕКСКЛУЗИВНО! НОВА, СУПЕР ОФЕРТА! САМОСТОЯТЕЛНА КЪЩА В ЦВЕТЕН КВАРТАЛ ! ЕНЕРГИЙНО ЕФЕКТИВНА, ДВОР И ОТДЕЛНО ПАРТЕРНО СТУДИО КЪМ КЪЩАТА С ГАРАНТИРАН ДЪРГОСРОЧЕН НАЕМ ! СУПЕР ИНВЕСТИЦИОНЕН ИМОТ С ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ И ПАРАМЕТРИ! Продавам НОВА самостоятелна къща на два етажа, построена и актувана през 2005 година, напълно обзаведена! Изрядни документи за кредитиране! Намира се в сърцето на Цветния квартал на гр.Варна, в непосредствена близост до ВиК Варна и над Стадион Спартак! В близост има автобусна спирка и голям обществен паркинг. С възможност за паркиране в голям вътрешен двор на къщата! Просторни стаи с изложение само на ЮГ, високи тавани, отлично обзавеждане! ДЕЙСТВАЩА ТЕРМОПОМПЕНА СИСТЕМА + БОЙЛЕР ЗА ОТОПЛЕНИЕ И ОХЛАЖДАНЕ НА ЦЯЛАТА КЪЩА. Отделно три действащи климатика, след пълна профилактика.

БОНУС : -Самостоятелно партерно СТУДИО- апартамент с отделен вход и достъп, състоящо се от кухня, големи спалня и баня. Отличен инвестиционен имот, с гарантиран и дългосрочен месечен наем; Посочените площи са без общи части;

Къщата се състои от :

-Първо ниво- удобна и функционална кухня, санитарно помещение и просторна дневна, вътрешно стълбище за достъп до втория етаж;

-Второ ниво- две много големи спални, с възможност за трета спалня, огромна баня с прозорец, вана и душ зона, перално помещение с нови електроуреди в гаранция.

-Маза 9кв.м-Склад в двора от 5квм

В цената на този фантастичен имот е включено цялото обзавеждане и оборудване / без конкретни лични вещи и малки електроуеди/;