Продава КЪЩА
област Велико Търново, с. Паскалевец
175 000 €
342 270.25 лв.

(583 €, 1 140.25 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:28 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 83 пъти.
Площ:
300 m2
Двор:
5500 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ИМОТ С НАД 5,5 ДКА ДВОР И ДВЕ КЪЩИ В С. ПАСКАЛЕВЕЦ, ОБЛ. ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Предлагаме за продажба изключително атрактивен имот, разположен в тихо и спокойно населено място с. Паскалевец, област Велико Търново. Имотът представлява два обединени парцела с обща площ от 5500 кв.м, оформящи самостоятелен квартал без преки съседи, с удобен достъп по асфалтов път от всички страни и разположен в регулацията на селото.
Имотът е подходящ както за постоянно живеене, така и за развитие на къща за гости, туристически комплекс, семеен бизнес или инвестиция сред природа, спокойствие и чист въздух.
Код на оферта: 695160
Особености
Тухла
За контакт:
0882390140
Брокер:
Иван Георгиев
0882390140
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
062/ 61 61 00; 0889 404 303
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
address_vt.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, ул. Васил Левски 1, ет.2
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Велико Търново, с. Паскалевец
Обява: 1j177884811189024

175 000 €
342 270.25 лв.
История на цената
(583 €, 1 140.25 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Велико Търново, с. Паскалевец

Виж още имоти от с. Паскалевец или още Къщи във с. Паскалевец, Велико Търново
Обяви за имоти Продажби област Велико Търново с. Паскалевец Къщи