Продава КЪЩА
област Плевен, с. Телиш
42 000 €
82 144.86 лв.

(300 €, 586.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:40 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 54 пъти.
Площ:
140 m2
Двор:
610 m2
Етаж:
1
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

Оферта 30892. Къщата е след ремонт, със сменена дограма, ремонтиран покрив, вътрешна изолация и гипсокартон. Намира се в централната част на селото, на асфалтирана улица. Състои се от: Кухня с трапезария, голям хол, две спални, стая за почивка, два коридора, предверие, таванска стая, избено помещение, стая за зимнина и вътрешна баня с тоалетна. Продава се с обзавеждането. Двор 610кв.м, равен и поддържан, оборудван навес, външна тоалетна, голямо помещение за дърва и градински сечива. Централна канализация. Отопление с климатици и печка на дърва.
За повече информация на тел. 0887611212
Особености
Тухла
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0887611212
Агенция:
ПРОПЪРТИ ПЛЕВЕН
0887/ 611212
ПРОПЪРТИ ПЛЕВЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
propertypleven.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, ул.'Иван Вазов' 12
http://propertypleven.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Плевен, с. Телиш
Обява: 1j177883080476478

42 000 €
82 144.86 лв.
История на цената
(300 €, 586.75 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Плевен, с. Телиш

Виж още имоти от с. Телиш или още Къщи в с. Телиш, Плевен
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Плевен с. Телиш Къщи