Продава КЪЩА
град Варна, м-т Горна Трака
282 000 €
551 544.06 лв.

(2 043 €, 3 995.76 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:00 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 93 пъти.
Площ:
138 m2
Двор:
290 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Vivahome предлага за продажба новопостроена къща с Акт 16 в м-ст Траката !

Къщата е разположена в самостоятелен парцел с площ от 290 м2 и се състои от:

--> 1-ви етаж с кухня, всекидневна, верадна, килер, перално и тоалет, стълбище
--> 2-ри етаж с три спални, тераса, дрешник, коридор и две бани

✅Акт 16
✅Самостоятелна пречиствателна станция
✅Партиди за ток и вода
✅Подходяща за кредит
✅Нескриваема морска гледка
✅Удобна локация

Къщата се намира на тихо и спокойно място в местност Горна Трака, с лесен достъп през главния път Св.св. Константин и Елена - Виница.

Цена - 282 000 евро

За повече информация и огледи: Николай Радев, 0877779462

Съдействаме за отпускане на банков кредит - обадете ни се за консултация !
VIVAHOME - комплексни решения в сферата на недвижимите имоти !

Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
Особености
Тухла
С паркинг
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0877779462
Брокер:
Николай Радев
0877779462
Офис: бул. Васил Левски 10
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ВИВАХОУМ
0877779462
ВИВАХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
vivahome.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Васил Левски 10, ет.1, офис 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
град Варна, м-т Горна Трака
Обява: 1j177876005121858

282 000 €
551 544.06 лв.
История на цената
(2 043 €, 3 995.76 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, м-т Горна Трака

Виж още имоти от Варна или още Къщи във Варна

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Варна м-т Горна Трака Къщи