Продава КЪЩА
област Добрич, с. Дропла
40 000 €
78 233.20 лв.

(563 €, 1 101.13 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:35 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 44 пъти.
Площ:
71 m2
Двор:
4670 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Продава се много добре подържан имот в с.Дропла.Имота представлява къща с три стаи,кухня,баня с тоалетна и маза.Към имота има 4 стопански постройки с обща площ 91 кв.м.. Всичко това епостроено в двор с площ от 4670 кв.м. по документ за собственост.( по кадастрална карта 4075 кв.м.).В една част от двора има селектирано лозе и плодно дървета. Имота се намира в края на селото с огромен простор.

Обади се СЕГА и цитирай този код 672387
Особености
Тухла
За контакт:
0887521783
Брокер:
Николай Колев
0887521783
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - БАЛЧИК
0885838354
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - БАЛЧИК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
balchik.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Балчик, гр.Балчик,пл. 21--ви Септември
http://address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Добрич, с. Дропла
Обява: 1j177875493939173

40 000 €
78 233.20 лв.
История на цената
(563 €, 1 101.13 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, с. Дропла

Виж още имоти от с. Дропла или още Къщи в с. Дропла, Добрич
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Добрич с. Дропла Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg